Ödeme Seçenekleri

Aşağıda yer alan ödeme seçeneklerini kullanarak firmamızdan kolay alış veriş yapabilirsiniz.

1 - MAİL ORDER

Mail Order Nedir?

Mail Order, kredi kartınız ile ödeme yapmanızı sağlayan bir " Kredi Kartı Ödeme Talimatı "dır.

Mail Order ile ödeme yapmak güvenli mi?

Mail Order, sadece sizin onayınız ile kredi kartınızı kullanarak ödeme yapmanızı sağlar. Yazılı ve imzalı onayınız olmadan  ödeme gerçekleştirilemez. Bu sebeple Mail Order güvenilir bir ödeme sistemidir.

Mail order ile verdiğiniz ödeme talimatı imzanızı ve o günkü tarihi içeren form sadece bir kez kullanılabilir.

Mail Order ile Nasıl Ödeme Yapacağım?

Siparişiniz elimize ulaştığında seçtiğiniz ödeme tipine uygun olarak sadece size özel olarak hazırlanan bir Mail Order Formu, firmamız yetkilisi tarafından onaylamanız için size fax/e-mail ile gönderilecektir.

Formu, gerekli yerlerini doldurup onaylayarak, kimlik doğrulamasında kullanılmak üzere bankalarca talep edilen diğer gerekli  evraklar ile firmamızın 0216 4157151 / info@vatantoner.com.tr kanallarından birine gönderdiğinizde, ödeme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Mail Order ile Ödeme Yaparken Kimlik Doğrulaması için gerekli olan evraklar nelerdir?

• Kredi Kartı Sahibinin arkalı önlü nüfus cüzdanı fotokopisi

• Kredi Kartının arkalı önlü fotokopisi

 

2 - BANKA TRANSFERİ

Banka Havalesi (havale) ve Banka EFT transferleri çok güvenli bir ödeme yöntemleridir. Müşterileri, ödemelerini ve para transferlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Bilgilerinizi doğru girdiğiniz takdirde kısa bir sürede paranız hesabınızda ya da yatırmak istediğiniz hesapta yerini almaktadır. İki şekilde transfer işlemi yapılmaktadır.

a ) EFT Nedir?
Elektronik fon transferi adı altında anılan EFT işlemi,kurumlar ve bireyler arası para alış verişini internet üzerinden gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. EFT işlemini bankalardan da gerçekleştirebilirsiniz ancak internet üzerinden yapacağınız işlemler daha kolay ve zahmetsiz. Bu aşamada 4 unsur bulunmaktadır: Gönderen banka, alıcının bankası ve alıcı. Bu bilgileri girdiğiniz andan itibaren paranız işleme alınıyor ve banka tarafından onay süreci başlıyor. İlk olarak yatırdığınız miktar ve hesabınızın yeterliliği kontrol ediliyor eğer herhangi bir sorun yoksa onay veriliyor. EFT, her gün 08.30-16.00 saatleri arasında işlemi gerçekleştirebilirsiniz bu saatle dışında online yapılan işlemler ertesi güne aktarılıyor. EFT işlemlerinin ayrıcalığı başka bir hesaba ya da başka bir bankaya para aktarmanızı sağlar.

b ) Havale Nedir?
Havale işlemleri genel olarak hesaplar arası para gönderme işlemi olarak bilinir. EFT’de olduğu gibi farklı bir bankaya havale işlemi gerçekleştiremezsiniz. Havale işlemleri mektup, bilgisayar, banka yolu ile gerçekleştirilebilir. Havale işleminin gerçekleşmesi için hesap sahibinin onayı gereklidir bu onay bankaya ulaştığı andan itibaren işlem başlar. EFT’de olduğu gibi bu işlem çok kolay değildir sizden istenilen bilgiler daha fazla ve daha zaman alıcı işlemlerdir.

EFT ve Havale Arasındaki Farklar Nelerdir?
– EFT farklı banka hesaplarına para gönderimini sağlar ancak havale kendi hesaplarınız arasında bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz
– EFT’nin onay süresi daha kısadır
– EFT işlemi için sizden istenen bilgiler daha az ve kısadır havalede bu işlem daha uzun sürer
– EFT ücreti genellikle daha pahalıdır, havale ücreti ise daha ucuz

 

3 - KAPIDA ÖDEME

Kapıda ödeme nedir?

Kapıda ödeme, tüketicinin bir kargo şirketi aracılığıyla ürün kendisine ulaştığında ödeme yapması anlamına gelir. Ödemeler çoğu zaman nakit yapılmakla beraber kredi kartıyla ödeme alan kargo şirketleri de vardır. Gelişen teknolojiyle birlikte dijital bir imzanın ardından ürün teslim edilir. Kapıda Ödeme hizmet bedeli olarak 15,00TL ek ücret yansıtılmaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır