Garanti ve İade

Garanti Koşulları

Tmt Toner Eşleştirme Teknolojileri San.ve Tic.Ltd.Şti.firmasından (web sayfasından veya firma merkezinden) satılan ürünlerin tamamı üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Garanti süresi bütün ürünlerde asgari 1 (Bir) yıldır.

Garanti altında bulunan ürünlerin tamamında arıza veya garanti kapsamına giren her türlü sorun yaşanması durumunda müşteri; arızalı ürünü, arıza sebebini belirterek firma merkezimize göndermesi gerekmektedir.


İade Koşulları

Tmt Toner Eşleştirme Teknolojileri San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasından (web sayfasından veya firma merkezinden) satın aldığınız herhangi bir ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde iade edebilir yada değiştirebilirsiniz. 

İade amaçlı gönderdiğiniz ürünlerle birlikte göndermeniz gereken öğeler aşağıya çıkarılmıştır;

a- Ürün iade edilmek üzere gönderilmeden önce (216) 475 7009 nolu telefondan tarafımıza bilgi verilmeli veya (216) 415 7151 nolu faksa bilgi geçmeleri gerekmektedir.

b- Vergi mükellefi olanlar, iade faturasıyla birlikte ürünü göndermelidirler. Vergi mükellefi olamayan müşterilerimizin firmamız tarafından kesilen ürüne ait fatura tarafımıza gönderilmelidir (Tüm nüshalar olacak şekilde).

c- Belirtilen süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

d- İade edilecek ürün üzerinde kargo bandı, kargo amblemi, kutusunda herhangi bir yapışkan bulunmamalıdır. Ürün kendi ambalajında ve ambalajının yırtılmaması gerekmektedir. İade edilecek ürünlerin tekrar satışı yapılacak şekilde gönderilmelidir. Aksi takdirde ürün iade alınmayacaktır.

Cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir.

Ayıplı malların iadesi; Kullanıcı hatalarından kaynaklanmayan tüm arızalı ve hatalı ürünler, müşterimizin talebi doğrultsunda İade veya Değişimi hızlı birşekilde yapılmaktadır. Bu ürünleri, müşterilerimiz karşı ödemeli olarak MNG Kargo firmasıyla gönderebilirler.

Bazı ürünlerde farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Genel iade koşulları haricinde farklılık gösteren ürünlerin iade şartları aşağıdaki gibidir;

1- Yazıcı ve Fakslar: Renkli kartuş ve toner ile baskı yapan faks ve yazıcalar, ürünle beraber gelen kartuş ve tonerlerinin ambalajından çıkarılıp cihaz içindeki haznesine takılması durumda ürünün tekrar satılabilirliği mümkün olmadığından bu gibi ürünlerin beraberinde gelen vakumlu ambalaj içindeki aksesuarlarının ve sarf malzemelerinin açılmaması gerekmektedir.

2- Niteliği İtibari İle İade Edilemeyecek Ürünler: Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir programlar veya yazılımlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

— Her türlü yazılım veya programlar,

— DVD, VCD, CD ve Kasetler

— Bilgisayar ve Kırtasiye sarf malzemeleri.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır