Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik Taahhüdü ve Veri Kullanımı: 

Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

Bu bölüm, web sitesini ziyaret ettiğinizde, verdiğiniz şahsi bilgilerle ilgili TMT Toner Eşleştirme Teknolojileri San.ve Tic.Ltd. politikalarını içermektedir.

Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-mail, telefon, faks, v.b.) bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da kanuni bir mecburiyet bulunmadan veya adli mercilerce talep edilmediği sürece üçüncü şahıslara, hiçbir firma ya da kuruma verilmeyecektir. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

 

TMT Toner Eşleştirme Teknolojileri San.Tic.Ltd. üye olurken girdiğiniz genel kullanıcı bilgilerini (ad-soyad, e-mail, adres, telefon, v.b.) yalnızca, sitenin verdiği hizmetleri daha etkin kılmak için kullanır veya iş ortaklarıyla paylaşır. Bu hizmetler; fiyat indirimleri ve kampanyalardan kullanıcıları haberdar etmek, anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla siparişlerinizin ulaştırılması, satın aldığınız ürün veya hizmetlerin faturalanması gibi.

 

Kişisel Bilgi Güvenliği

kartustoneri.com müşterilerinden üyelik ve alışveriş sırasında alınan tüm kişisel bilgiler, mevcut en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik sistemleriyle korunmakta, sadece yetki sahibi personel ve gerekli durumlarda kullanıcı onayı ile görüntülenebilecek bir ortamda saklanmaktadır.Bu bilgiler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır..

Kişisel bilgilerin kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde açıklanmaması, yayınlanmaması, üçüncü şahıslarla paylaşılmaması firmamız tarafından  taahhüt ve garanti edilmiştir.

kartustoneri.com kişisel bilgilerin dışındaki genel kullanıcı bilgilerini kullanıcı onayı verildiği takdirde; bilgilendirme, tanıtım, duyuru ve teklif amacıyla kullanma haklarını saklı tutar.

 

Ödeme Bilgileri Güvenliği

kartustoneri.com 128bit güvenlik sertifikasına sahiptir. kartustoneri.com adresinden yapılan tüm alışverişlerinizde verilen kredi kartı bilgileri, siteden bağımsız olarak Globalsign tarafından sağlanan 128bit SSL şifreleme protokolü kullanılarak anlaşmalı bankaların sistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır. Sorgulama sonucu anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır. Girilmiş olan kart bilgileri direk olarak bankaya iletilmekte; tüm işlemler müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir. Bu bilgiler hiçbir şekilde site tarafından görüntülenemediği ve kaydedilmediği için bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi mümkün değildir.

 

Güvenlik Uyarısı

Kredi kartı bilgilerinin çalınması gibi durumlar büyük çoğunlukla fiziki ortamlarda gerçekleşmektedir. Bu nedenle restoran vb. yerlerde kredi kartlarının kullanılması veya kart numarasının başkalarına verilmesi tavsiye edilmemektedir.

Kredi kartının çalınması, kaybolması veya izinsiz kullanıldığının fark edilmesi gibi durumlarda zaman kaybedilmeksizin kartın ait olduğu banka ile irtibata geçilmeli ve durum bildirilmelidir.

kartustoneri.com tarafından tespit edilen kredi kartı sahtekarlığı durumlarında ilgili banka ve kart sahibi durum hakkında bilgilendirilmektedir.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde alışveriş yapılan sitenin adres ve telefon bilgilerinin doğruluğundan emin olunmalı, gerekirse sitedeki müşteri hizmetleri numarası aranarak doğrulama yapılmalıdır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır